Hewlett-Packard

 

HP  شرکتی آمریکایی می باشد که سازنده محصولات IT از سطوح خانگی تا سطوح حرفه ای می باشد. بی شک این شرکت نامی آشنا برای نقش  آفرینان  در صنعت IT  کشور است.HP بزرگترین تولید کننده سرور در جهان  می باشد و توانسته که با وجود رقبای قدرتمندی مانند IBM(/LENEVO),CISCO,DELL , HITACHI این  منزلت را  در سالیان متمادی حفظ و همچنان بر حفظ این رتبه در سال های آتی عرض اندام نماید. این مجموعه  ثروتمند با خرید شرکت های رقیب و در حال ترقی مانند Lefthand,3Par  قادر شد سهم بیشتری از بازار را از ان خویش نماید. اچ پی همچنین در زمینه شبکه و امنیت با توجه به خرید  چندین شرکت  والا مقام توانست در زمره ی بهترین ها در این زمینه نیز قرار

گیرد. از جمله شرکت های که در زنجیره اچ پی قرار گرفته می توان به EDS ,3COM , ArcSight , ,Forifysoftware  اشاره نمود که  در حال حاضر محصولات این مجموعه ها سهم بسزایی در بازار بین المللی را صاحب می باشند. راد اندیش نیز با در نظر گرفتن این نکات همواره تلاش نموده است با واردات محصولات مذکور و ارائه پشتیبانی و آموزش های لازمه  در زمینه نصب و راه اندازی و خدمت پس از فروش به دغدغه های مشتریان پاسخگو باشد. از جمله  این طیف گسترده همکاری می شود به تقسیمات ذیل اشاره نمود:

 

  • -سرور های 32 و 64بیتی خانواده Proliant

 

این خانواده با دراختیار داشتن  بیش از 28 % از بازار در جهان پر فروشترین و محبوبترین برند سرور  محسوب می شود.

 

 سرور های 32 /64 بیتی Blade ( تیغه ای)

  

  

 

    با توجه به جهت گیری  اکثر مراکز داده مهم جهان به سمت استفاده از  زیر ساخت های  مبتنی بر  رویکرد  SODC,GREEN DC و نقش مهم آن در کاهش هزینه های سرم سام آور انرژی ،TCO ،کیفیت و کارایی  آنها  در بهره وری  مدیریت سرویس ها   طی 7 سال گذشته  استفاده از سرور های  تیغه ای  معمول و روند گسترش ان به شدت رشد نمود.

 

 سیستم های ذخیره سازی Midrange